Biz Kimiz

HAKKIMIZDA

Asil Çağıl Event Office 10 yılı aşkın süredir Prodüksiyon, Reklam, Pr,  Etkinlik ve Model ajansı olarak birçok başarılı işe imza atmıştır.

Müşterilerimize iş planları ve hedefleri doğrultusunda etkili stratejiler ve çözümler üretmek için, onların hedeflerini derinlemesine kavrayarak uzun vadeli ilişkiler kuruyoruz.

Asil Çağıl Event Office ajansın ayrıca kurucu ortağı olan Asil Çağıl organizasyonlarda koreografi, sahne ve sanat yönetimi hizmetleri vermektedir.

Vizyonu geniş ekibimiz;

Defile, Dans Gösterileri, Konser ve Açılış etkinliklerinde sahne tasarımı ve fotoğraf, video prodüksiyonuna kadar çeşitli hizmetleri yönetebilecek uzmanlığa sahip olduğundan, müşteriye özel butik çözümler yaratıyorlar. Bu sayede medya yatırımlarının geri dönüşünden yüksek verim alıyoruz.

Ajansın PR departmanı tüm bu organizasyonlara verdiği basın danışmanlığı hizmeti yanı sıra, ajans kadrosundaki tüm oyuncu ve modellere medya ilişkileri yönetimi, stratejik iletişim danışmanlığı itibar yönetimi hizmeti vermektedir.. Tam Hizmet ajansı olarak ilerleyen Asil Çağıl Event Office kreatif ekibi, dijital medya ekibi ve metin yazarları ile birçok markaya hizmet de vermektedir.

Referanslarımızın tamamını liste halinde görmek için tıklayın.